Група досвідчених інженерів-проектуальників ПВІК “Агропроект” пропонує для реалізації на Вашому підприємстві, фірмі, об’єкті та т. п.:
1. Проведення інженерних вишукувань та обстежень існуючих будівель, споруд, об'єктів, інженерних мереж тощо.
2. Проведення проектно-вишукувальних робіт новобудов.
3. Проектування, перепрофілювання та відновлення виробничих споруд сільськогосподарського призначення (свинарників, корівників, пташників, крільчатників, теплиць, оранжерей та інш.) з розробкою повного комплекту технологічного обладнання, автоматизації, електрифікації та інженерних мереж.
4. Проектування нових та розробку проектів реконструкції існуючих котелень (водяних та парових).
5. Проектування нових та розробку проектів реконструкції існуючих станцій збору та повернення конденсату систем паропостачання.
6. Проектування та розробку проектів реконструкції існуючих інженерних мереж (водопостачання, теплопостачання, газопостачання, громадської та промислової вентиляції, систем кондиціювання повітря, теплових мереж (водяних та парових) та інш.
7. Проведення паспортизації вентиляційних систем, складання паспортів ГОУ (газоочисних установок), аспіраційних систем, розробки паспортів водного господарства та інш.
8. Проектування, перепрофілювання та будівництво виробничих споруд сільськогосподарського призначення (свинарників, корівників, пташників, крільчатників та інш.) з повним комплектом технологічного обладнання та інженерних мереж.
9. Представлення замовнику відповідних кошторисів як на проектну документацію так і на загально будівельні роботи..
10. Авторський супровід усіх розробок, проходження відповідних експертиз, отримання дозволів.

Практична реалізація наших розробок була здійснена на наступних об’єктах:

1 – Проект з реконструкції котельні ЗОШ l-ll ступеня в с. Попівка Звенигородківського району Черкаської області з встановленням твердопаливних котлів марки “КЕС”:

проект реконструкція котельні школи

2 – проект вентиляції та повітряного опалення основного приміщення кролеферми на 6500 голів для агрофірми “Васильковские кролики” в с. Василівка Машівського району Полтавської області.

система опалення кролеферми. проект

3 – проект парової котельні потужністю 3,6 МВт в с. Вирішальне Лохвицького району Полтавської області з мережами тепло та паропостачання та станцією збору та повернення конденсату:

проект парової котельні

4 – проект вентиляції, повітряного опалення та системи теплопостачання на базі твердопаливних котлів фірми “BOSH” основного та допоміжних приміщень кролеферми на 8100 голів для ПП “Раббіт Лайф” в с. Бабичівка Глобинського району Полтавської області:

база твердопаливних котлів

5 – проект вентиляції та кондиціювання повітря адміністративної будівлі на ГЗК в м. Комсомольск Полтавської області:

проект опалення адмін будівлі

6 – проект опалення, вентиляції та кондиціювання повітря торгового центру “ПАРОВОЗ” в мікрорайоні Сади-2 м. Полтави:

проект вентиляції торгового центру

7 – проект «Реконструкції тепличного господарства у складі 9-ти відокремлених ангарів на території ПСГ «Світанок» з розробкою технологічної частини проекту, розділів з тепло та паропостачання, водопостачання, автоматизації, електричної частини проекту а також розробка тепломеханічної частин проекту і розділу присвяченому поверненню конденсату:

8 – проект “Системи повітряного опалення виробничих приміщень ПП “АНТАРЕКС” по вул. Визволення, 21 у м. Полтава «Реконструкції тепличного господарства у складі 9-ти відокремлених ангарів на території ПСГ «Світанок» з розробкою технологічної частини проекту, розділів з тепло та паропостачання, водопостачання, автоматизації, електричної частини проекту а також розробка тепломеханічної частин проекту і розділу присвяченому поверненню конденсату:

Інженер-теплотехнік - Дмитро Володимирович (096) 499 41 80

Інженер-будівельник - Олександр Вікторович (095) 444 33 59

Ім`я відправника *:
E-mail для відповіді *:
Текст повідомлення *:
Код безпеки *: