Головна » 2010 » Жовтень » 18 » Відомості про будівельне проектування
16:53
Відомості про будівельне проектування
Будь-який витвір рук людських, у тому числі будівлю чи споруду, можна за допомогою олівця і лінійки накреслити, зобразити на папері або на електронних носіях інформації. Це робиться для проектування (моделювання) майбутньої будови.
Для зображення будівель і їх частин меншою величиною, але пропорційною до заданих розмірів, служать масштаби. У практиці будівельного проектування застосовують різні масштаби від 1:1 до 1:5000 але найчастіше використовують 1:25; 1:50; 1:100.
Конструкції будівель можуть бути виконані з найрізноманітніших матеріалів: дерево, природний камінь, цегла, бетон і залізобетон, метал та пластмаси. Для зображення на кресленнях застосовуваних матеріалів існують умовні позначення.
Спеціальними умовними позначеннями зображають окремі елементи і самих будівель, і зовнішнього благоустрою забудовуваної території.
Щоб будь-яка людина могла правильно прочитати чи виконати необхідне креслення, ввели єдину систему умовних позначень і масштабів при виконанні креслень. Існує спеціальний стандарт, яким встановлено вимоги до будівельних креслень.
Переглядів: 1416 | Додав: ped4enko | Теги: креслення | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]