Головна » Статті » Теорія

Прибудова, вбудова та надбудова до будівлі
Прибудова до будівлі разом з іншими роботами нового будівництва зв’язана з улаштуванням сполучних елементів, – це, наприклад, деформаційні шви; пробивання отворів для переходів, дверей, воріт; облаштування ніш, гнізд для опирання тримальних конструкцій і т. д.

Вбудова приміщень вимагає виконання великого комплексу робіт з посилення або заміни існуючих будівельних конструкцій і комплексу робіт з часткової заміни підлоги, інженерних комунікацій, опоряджувальних робіт. Ці роботи ведуться теж в чималих об’ємах. Наприклад, при реконструкції магазинів по вул. Сумська і площі Конституції в м. Харкові були влаштовані проміжні додаткові міжповерхові перекриття, для чого прийшлось підсилити зовнішні тримальні стіни.

Надбудова при реконструкції часто вимагає виконання комплексу робіт з підсилення ґрунтів, фундаментів, тримальних стін, розбирання конструкцій даху, часткової або повної заміни перекриттів, інженерних мереж, підлоги і т. д. Роботи для зниження фізичного зносу будівельних конструкцій в практиці реконструкції найчастіше припускають підсилення і ремонт, зрідка заміну деяких конструкцій. Найчастіше це підсилення простінків, балконів, карнизних і парапетних елементів, деталей декору.

Категорія: Теорія | Додав: ped4enko (2011-03-24)
Переглядів: 4060 | Теги: реконструкція | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]