Головна » Статті » Практика

Дачний будинок - перший крок до переїзду за місто
Сучасний великий місто - це не найкраще місце для життя.

Власне, міста ніколи не відрізнялися гарною екологією і рівнем здоров'я - і найбагатші жителі завжди намагалися виїхати за місто і жити в своєму маєтку. Це відбувалося в минулі століття, це відбувається і зараз. Причин безліч: від небажання постійно нюхати вихлопні гази, стояти в пробках, слухати шум величезного натовпу і піддаватися постійного стресу, забезпечуваному самим життям у місті. Рішення тільки одне - переїзд за місто в свій будинок, де можна спокійно відпочивати та насолоджуватися життям.

З іншого боку, в містах нас часто тримає робота: виїхати виходить тільки на пару вихідних, у відпустку і в свята. Тим не менш, навіть на такий короткий строк кожний з нас хоче виїжджати в свій власний дерев'яний будинок: нехай навіть невеликий, але дуже комфортний. Цей же будинок, як правило, послужить притулком пізніше, коли настане пора відпочивати від роботи в похилому віці.

Найбільш бажаний варіант - дерев'яні будинки. Будівництво будинків з дерева - це не тільки російська традиція, але і один з найдоступніших варіантів.

Обсяги будівництва будинків на поточний момент досить сильно знизилися: світова економічна криза позначилася практично на всіх сферах економіки. Незважаючи на те, що будівництво дачних будинків саме постраждало найменше, люди побоюються робити замовлення. Одним з найбільш вдалих рішень в даній ситуації є будівництво невеликих дачних будинків, що відрізняються економічністю. Такі дерев'яні будинки по кишені практично будь-кому, дуже гарні для епізодичного відпочинку, майже ідеальні для проведення свят і відпустки. З іншого боку, дерев'яні дачні будинки можуть бути пізніше добудовані до повноцінного заміського маєтку. Фактично, дерев'яний дачний будинок може служити основою чогось більшого, але такою основою, де вже можна повноцінно жити і відпочивати.

Дерев'яні дачні будинки являють собою досить невеликі конструкції, як правило, складаються з двох-трьох кімнат на поверх. Найчастіше будуються або одноповерхові, або двоповерхові дачні будинки - все, що більше, звичайно підпадає під визначення "заміський котедж". Вартість проекту дерев'яного дачного будинку набагато нижче, ніж вартість котеджу престиж-класу: як правило, в таких будиночках немає необхідності використання складних інженерних систем на зразок комплексу "розумний будинок", немає необхідності в басейні прямо під дахом котеджу і багато іншого.

У результаті будівельних робіт зі зведення дерев'яного дачного будинку ви отримуєте будова, відповідне двом цілям: можливість комфортного відпочинку і можливість модифікації до чогось більш крупного.Деревянние будинку хороші тим, що їх достатньо просто звести (що позначається на низькій вартості проекту), вони можуть бути майже будь-яких потрібних розмірів (ви можете жити в такому будинку як родиною, так і один), сучасні дерев'яні будинки дуже міцні і довговічні (термін служби будинку без капітального ремонту може становити століття і більше), а також відрізняються найбільшою екологічністю. Жоден інший матеріал окрім дерева не володіє таким набором дивних і дуже корисних властивостей - починаючи від поліпшення мікроклімату будинку за рахунок можливості дати стінам «дихати» і закінчуючи 100% природностью і безпекою. Дерево служить елітним матеріалом на Заходу - і те, що там можуть дозволити собі тільки самі багаті, є в природних умовах в нашій країні. Дерев'яний дачний будинок - це розкіш для людини з США чи Західної Європи: для нас же він представляється однією з необхідних для сім'ї речей.

Дачний будинок і ділянку можна постійно покращувати. Приміром, проживши в ньому два-три роки, ви розумієте, що вам потрібна лазня. На ділянці вибудовується дерев'яна лазня, прокладаються необхідні комунікації. Таким чином, можна виконувати серію послідовних поліпшень, що ведуть до перетворення дачного будинку в місце для постійного проживання. Це набагато зручніше, ніж будувати все одразу: ви вкладаєте на кожному етапі досить невеликі суми, і навіть при самому несприятливому розвитку ситуації нічим не ризикуєте. Вам не потрібно брати кредит або ж вишукувати гроші іншими складними способами - просто витрачайте невеликі суми на свою ділянку і дерев'яний будинок - і через кілька років у вас буде своє сімейне гніздо за містом.

Будівництво будинків подібного плану проводиться практично повсюдно. Якщо у вас немає своєї дачі, можна вибрати будь-яку ділянку на потрібному видаленні від міста. Зазвичай на місці присутні самі необхідні комунікації - газ, вода, електрика. Якщо ви звернете увагу, деякі дерев'яні дачні будинки у відомих вам дачних селищах все частіше і частіше останнім часом стали використовуватися саме як житлові: туди переїжджають цілими сім'ями і комфортно проводять довгий час.

Просто уявіть собі, наскільки це приємно - вибратися з галасливого і загазованого мегаполісу і виїхати на свою ділянку зі своїм будинком. Тут можна буде посидіти в альтанці, насолоджуючись тишею і видами природи, половити рибу, посмажити шашлик і попаритися в лазні. Тут вам не доведеться кудись поспішати, терпіти постійне присутність натовпу. Сюди можна переїхати в будь-який час: якщо ви працівник інтелектуальної праці, то сучасні можливості Інтернету роблять віддалену роботу доступною як ніколи. Ви зможете жити в дуже приємних умовах, насолоджуватися відпочинком кожен день - і при необхідності працювати прямо з-за міста, користуючись інтернет-каналом. Більш того, подумайте: завдяки дерев'яному дачному будинку може бути вже прямо зараз.

Категорія: Практика | Додав: ZIDAN (2011-02-03)
Переглядів: 5509 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 2.5/2
Всього коментарів: 1
1  
предлагает термоблоки и полимерпесчаные плиты для утепления и декора фасада.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]