Головна » Статті » Розрахунки

Конструктивне рішення будівлі - колони
Колони - залізобетонні, прямокутні, перетином 400х400 та 400х500 мм для будівель з підвісним краном. Відмітка верху колон +8,400 та 10,800. По розташуванні у будівлі колони поділяються на крайні та середні. До крайніх колон з зовнішньої сторони примикають стінові панелі. У ряду також виділяються в’язеві колони, які з’єднуються металевими вертикальними в’язями для сприйняття горизонтальних зусиль. Колони розташовані у торцях будівлі мають додаткові закладні деталі для кріплення приколонних стійок фахверку.

Для з’єднання з фундаментом колони заводяться у стакан на глибину 0,85 м. У цих межах для звязку з бетоном замонолічування ствол колони виконується з горизонтальними бороздками. Серія КЭ-01-49.

Фахверкові колони - залізобетонні, прямокутні, одногілкові перетином 400х300 мм розміщуються в торцях прогонів. Колони типу ІІ з перемінним перетином. Верхня частина колон має висоту перетину 300 мм, верхній кінець колон кріпиться до покриття.

Нижній кінець колон кріпиться до фундаменту шарнірно. Для цього поверх фундаменту улаштовується строго по осях та по рівню (за допомогою анкерних болтів та цементної підливки) сталевий лист. Колона вільно встановлюється на цей лист та приварюється до нього за допомогою своїх закладних деталей. Відмітка верха колон менше відмітки основних колон на 300 мм. Шифр 460-75.

Категорія: Розрахунки | Додав: ped4enko (2011-04-18)
Переглядів: 4267 | Теги: пром. здание | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]